Jak radzić sobie ze zmęczeniem?

Coraz więcej osób boryka się z zespołem chronicznego zmęczenia. I niewiele osób uważa, że ​​przyczyną jego wystąpienia nie zawsze jest ciężki dzień pracy lub aktywny wypoczynek. Często syndrom wywołuje niedobór przydatnych składników odpowiedzialnych za dostarczanie organizmowi energii przez cały dzień.

Dlatego czasami wystarczy zjeść „właściwy” produkt, aby poprawić swoje samopoczucie.

Więc jakie jedzenie może pomóc w walce ze zmęczeniem?

  • Wysoka zawartość żelaza. Bierze udział w zaopatrywaniu narządów wewnętrznych w tlen, a jego niedobór objawia się osłabieniem i szybkim zmęczeniem.
  • Pożywienie węglowodanowe zapewni szybkie uzupełnienie energii. Warto wybierać tylko zdrowe, „wolne” węglowodany, które dłużej trawią i wspomagają organizm (owoce i suszone owoce, dodatek do płatków zbożowych lub ziemniaków, pieczywo pełnoziarniste)
Jak radzić sobie ze zmęczeniem?
  • Zawiera witaminę C. Reguluje syntezę karnityny, która pomaga organizmowi wykorzystać zmagazynowany tłuszcz na energię (owoce róży, porzeczki, warzywa i owoce)
  • Owsianka zawiera składniki odżywcze, które natychmiast dodają energii i łagodzą zmęczenie.
  • Orzechy. Najłatwiejszy i najszybszy sposób na zwrócenie energii wydanej organizmowi. Nie wspominając o tym, że są źródłem zdrowych tłuszczów, które są niezbędne w diecie człowieka.
Jak radzić sobie ze zmęczeniem?

Cóż, jeśli chcesz, aby Twoje jedzenie dodawało Ci energii każdego dnia przez cały dzień, podczas gdy ty chudniesz i nie myślisz o KBZHU, to zespół Dieta Eleny Malysheva spieszy się, aby Ci pomóc!

W każdym naszym menu znajdują się płatki śniadaniowe, pyszne zupy i obfite, pełne energii dania główne.

Dieta obejmuje różnorodne dania, z przeliczoną kalorycznością i PJU, o zmniejszonej ilości spożywanych porcji, a także 3 dania główne, 1 deser oraz przekąskę, którą możesz dodać do swojej diety (sałatka jarzynowa, szklanka kefiru 1 jabłko / banan).

Gotowe zestawy doskonale sprawdzą się nie tylko do odchudzania, ale także do utrzymania prawidłowej wagi, a także wzmocnienia zdrowia.

Już ponad 100 000 osób straciło na wadze dzięki gotowym zestawom dietetycznym Eleny Malysheva.


Woźniak Ludmiła
Woźniak Ludmiła
Redaktor i autor bloga
Rate author